Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Czarna Woda
0:0
Brda Rytel
Piaski Wąglikowice
5:2
Gwiazda Karsin
Sławek Borzechowo
4:1
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Tęcza Brusy
1:0
Ceramik Łubiana
Santana Wielki Klincz
3:0
Czarni Piece
Orzeł Gołubie
4:3
KS Grabowo
Kolejarz Chojnice
0:3
Kamienica Królewska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
3:2
Kamienica Królewska
Wda Czarna Woda
3:2
Tęcza Brusy
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
5:0
Santana Wielki Klincz
Ceramik Łubiana
1:1
Sławek Borzechowo
KS Grabowo
6:3
Kolejarz Chojnice
Gwiazda Karsin
2:0
Orzeł Gołubie
Czarni Piece
1:3
Piaski Wąglikowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Gołubie
6:2
Czarni Piece
Piaski Wąglikowice
2:2
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Kamienica Królewska
3:3
KS Grabowo
Sławek Borzechowo
3:0
Wda Czarna Woda
Tęcza Brusy
1:1
Brda Rytel
Santana Wielki Klincz
0:1
Ceramik Łubiana
Kolejarz Chojnice
4:0
Gwiazda Karsin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
2:0
KS Grabowo
Wda Czarna Woda
3:0
Santana Wielki Klincz
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
1:0
Orzeł Gołubie
Tęcza Brusy
3:2
Sławek Borzechowo
Ceramik Łubiana
1:7
Piaski Wąglikowice
Gwiazda Karsin
0:1
Kamienica Królewska
Czarni Piece
4:0
Kolejarz Chojnice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaski Wąglikowice
3:2
Wda Czarna Woda
Kamienica Królewska
5:1
Czarni Piece
Sławek Borzechowo
3:2
Brda Rytel
KS Grabowo
4:0
Gwiazda Karsin
Santana Wielki Klincz
0:0
Tęcza Brusy
Orzeł Gołubie
0:1
Ceramik Łubiana
Kolejarz Chojnice
1:2
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
2:0
Gwiazda Karsin
Wda Czarna Woda
1:2
Orzeł Gołubie
Sławek Borzechowo
6:1
Santana Wielki Klincz
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
2:2
Kamienica Królewska
Tęcza Brusy
1:1
Piaski Wąglikowice
Ceramik Łubiana
2:1
Kolejarz Chojnice
Czarni Piece
3:3
KS Grabowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaski Wąglikowice
4:0
Sławek Borzechowo
Kamienica Królewska
3:3
Ceramik Łubiana
KS Grabowo
4:2
Czarni Ostrowite (k. Chojnic)
Santana Wielki Klincz
2:3
Brda Rytel
Orzeł Gołubie
2:4
Tęcza Brusy
Kolejarz Chojnice
2:0
Wda Czarna Woda
Gwiazda Karsin
5:3
Czarni Piece
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?