Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
5:3
GKS Żukowo
GKS III Przodkowo
1:4
Wierzyca Stara Kiszewa
GKS III Sierakowice
3:3
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Szargan III Somonino
4:1
Brda Rytel
Meteor Pinczyn
4:1
Kaszubia Kościerzyna
Wietcisa Skarszewy
3:0
Gwiazda Karsin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS III Sierakowice
3:2
GKS III Przodkowo
Gwiazda Karsin
3:3
Meteor Pinczyn
GKS Żukowo
0:8
Wietcisa Skarszewy
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
5:0
Kaszubia Kościerzyna
Brda Rytel
0:13
Radunia Stężyca
Wierzyca Stara Kiszewa
4:1
Szargan III Somonino
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
1:5
Gwiazda Karsin
Szargan III Somonino
0:3
GKS III Sierakowice
Meteor Pinczyn
1:2
GKS Żukowo
Radunia Stężyca
6:0
Wierzyca Stara Kiszewa
GKS III Przodkowo
3:2
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Wietcisa Skarszewy
16:0
Brda Rytel
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS III Sierakowice
1:2
Radunia Stężyca
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
0:7
Gwiazda Karsin
GKS III Przodkowo
11:6
Szargan III Somonino
Brda Rytel
0:2
Meteor Pinczyn
Wierzyca Stara Kiszewa
2:3
Wietcisa Skarszewy
GKS Żukowo
5:0
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
1:2
Brda Rytel
Szargan III Somonino
3:0
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Meteor Pinczyn
0:7
Wierzyca Stara Kiszewa
Radunia Stężyca
3:0
GKS III Przodkowo
Wietcisa Skarszewy
1:1
GKS III Sierakowice
Gwiazda Karsin
7:0
GKS Żukowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS III Przodkowo
2:4
Wietcisa Skarszewy
Brda Rytel
0:12
Gwiazda Karsin
GKS III Sierakowice
9:1
Meteor Pinczyn
Szargan III Somonino
2:1
Radunia Stężyca
Wierzyca Stara Kiszewa
11:2
Kaszubia Kościerzyna
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
0:0
GKS Żukowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
3:3
Brda Rytel
Kaszubia Kościerzyna
0:6
GKS III Sierakowice
Wietcisa Skarszewy
5:1
Szargan III Somonino
Gwiazda Karsin
2:2
Wierzyca Stara Kiszewa
Meteor Pinczyn
2:6
GKS III Przodkowo
Radunia Stężyca
19:0
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS III Sierakowice
2:11
Gwiazda Karsin
Szargan III Somonino
3:1
Meteor Pinczyn
Wierzyca Stara Kiszewa
3:3
GKS Żukowo
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
6:1
Brda Rytel
Radunia Stężyca
1:0
Wietcisa Skarszewy
GKS III Przodkowo
11:0
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
2:3
GKS III Sierakowice
Brda Rytel
2:6
Wierzyca Stara Kiszewa
Kaszubia Kościerzyna
0:3
Szargan III Somonino
Meteor Pinczyn
4:6
Radunia Stężyca
Wietcisa Skarszewy
7:0
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Gwiazda Karsin
1:0
GKS III Przodkowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
12:1
Kaszubia Kościerzyna
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
2:5
Wierzyca Stara Kiszewa
GKS III Sierakowice
3:0
Brda Rytel
Szargan III Somonino
2:2
Gwiazda Karsin
Wietcisa Skarszewy
6:0
Meteor Pinczyn
GKS III Przodkowo
9:0
GKS Żukowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żukowo
1:4
Szargan III Somonino
Brda Rytel
0:5
GKS III Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Wietcisa Skarszewy
Wierzyca Stara Kiszewa
2:4
GKS III Sierakowice
Meteor Pinczyn
3:2
"expert"PANTERY SIERAKOWICE
Gwiazda Karsin
4:1
Radunia Stężyca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?