#poznajpiłkarzaBRDARytel - Marcin Bruski

#poznajpiłkarzaBRDARYTEL

Panie i Panowie, przed Państwem ;)

Marcin Bruski, obrońca/pomocnik?

1. Jak trafiłeś do Brdy, najlepszego klubu w rejonie?

Od najmłodszych lat prosiłem starszego brata by zabierał mnie na mecze i było to moim marzeniem żeby w przyszłości grać w tym klubie. Marzenie zacząłem spełniać w wieku 13 lat gdy to pojawiła się drużyna juniorów w moim roczniku.

2. Jak radzisz sobie ze stresem przed meczami?

Słucham muzyki żeby się wyluzować. Jeśli gramy u siebie to staram się przyjść szybciej, przed zbiórką żeby pokopać piłkę na murawie, pomaga mi to.

3. Jak reagujesz na przegraną swojej drużyny?

Nie znoszę gdy przegrywamy, mam wtedy cały weekend stracony i myślę o sytuacjach w których mogłem zachować się lepiej. Ale każda porażka jest lekcją, z której paradoksalnie możemy wynieść więcej niż ze zwycięstwa.

4. Kto jest twoim ulubionym zawodnikiem i dlaczego?

Mesut Özil, zakochałem się w technice oraz wizji gry tego zawodnika, ale również Cristiano Ronaldo, który pokazuje jak dając z siebie 100% każdego dnia można stać się najlepszym piłkarzem na świecie.

5.Jaki lubisz sport poza piłką i dlaczego?

Raczej nie mam takiego. Latem lubię pograć w siatkówkę plażową z kolegami.

6.Jakiemu klubowi/klubom kibicujesz najbardziej?

Przede wszystkim Brda Rytel❤️?
Od dziecka kibicuję Arsenalowi, pierwszą koszulkę piłkarską miałem z nazwiskiem Robina Van Persiego, również jestem fanem Realu Madryt a z polskich zespołów to Lech Poznań.

7. Najlepszy mecz, w jakim zagrałeś?

Ciężko wybrać, ale myślę, że mecz z Czarnymi Piece zremisowany 3:3 był najlepszy, a na pewno najbardziej emocjonujący tak jak tamten sezon?

8. Najlepszy mecz, jaki oglądałeś?

Mam dwa ulubione mecze, które najbardziej utkwiły mi w pamięci. Pierwszy jest to finał Pucharu Króla w 2011 roku i gol Cristiano Ronaldo z główki w dogrywce. Również muszę tutaj wspomnieć o Finale Ligi Mistrzów w 2014 roku i bramce Ramosa w 93 minucie, po której obudziłem wszystkich sąsiadów?

9. Najładniejszy gol, jakiego strzeliłeś?

Nie zdobyłem ich wiele JESZCZE? ale chyba najładniejszy był ten z Nowi Nowa Cerkiew, uderzyłem z około 18 metrów pod poprzeczkę.

10. Ulubiony numer i dlaczego właśnie taki?

Numer 14. Większość lubi grać z "10" jak Messi albo "7" jak Cristiano Ronaldo, a ja wybrałem numer Xabiego Alonso z którym występował w Realu Madryt.

11. Jakie są twoje dobre i słabe strony jako zawodnika?

Moją mocną stroną na pewno jest wszechstronność, ponieważ potrafię zagrać przyzwoicie na wielu pozycjach, oraz opanowanie gdyż potrafię zachować spokój w trudnych sytuacjach na boisku.
Słabą stroną na pewno jest to, że za dużo gadam podczas meczu.